G.M.K. Bulvarı No: 122/B Maltepe - Çankaya / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 230 25 11
+90 (312) 230 25 12

Biz Kimiz

Ankara' nın en eski ve güzide yerleşim yerlerinden birisi olan Maltepe Semti' nde "Cigerci Aydın" ismiyle faaliyet gösteren firmamız Ankara' da gıda sektöründe temizlik, lezzet, kalite ve hizmet yönünden ilk sıralarda yer almaktadır. Firmamızın temel ilkesi 2006 yılından beri ve her zaman sizler için en iyi hizmeti vermek, kaliteli ve  lezzetli yemekler sunmak, temiz aynı zamanda huzurlu bir mekan yaratmak, güleryüzlü personel ve dünyanın hiçbir yerinde tadamayacağınız çok çeşitli kebaplar üreterek  siz müşterilerimizin mutlak memnuniyetini kazanmaktır.

Firmamız ortakları Mersin ve Konya’ lı olduğu için siz değerli müşterilerimize birebir o bölgelerimize ait alanında uzman kişilerle çalışarak birinci kalitede lezzetler sunmaktayız. Başta Mersin yöresine ait ciger şiş, et şiş ve;

Konya yöresine ait etli ekmek, bıçak arası, Mevlana ve kebap çeşitlerimizle tatlı olarak da peyniri çok özel ve özenle seçilmiş bir tatlı olan künefe ile hizmetinizdeyiz.

Yemek yemenin açlık gibi bir ihtiyacı gidermesinin yanında sizlere aileniz ve arkadaşlarınızla beraber hoşça vakit geçirebileceğiniz keyifli ve huzurlu bir ortam sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz, bizim için önemlisiniz. Bu sebeple yemek çeşitleri bakımından en kaliteli ve dogal, aracı sokmadan ilk elden ürünlerle sizlere hizmet vermeyi amaç ediniyoruz. Etlerimiz kesim yerlerinden alınıp taze olarak sizlere sunulmaktadır. Bu yemeklerimizin lezzetine de yansıtmaktadır.Biz kalitemiz ve yemeklerimiz açısından sizlere sonsuz güvence sunuyoruz. Sizin memnuniyetiniz, bizim memnuniyetimizdir.

Ayrıca ; Mekanımız iki katlı olup siz değerli müşterilerimizi de düşünerek daha rahat iş toplantıları gerçekleştirebilmeniz için üst katımızda 80 kişilik grup yemekleri ve toplu yemekler verilmektedir.

Yemek yemenin huzur ve mutluluğa dönüstüğü mekânımızda siz değerli müşterilerimizi ağırlamak bizim için erişilmez mutluluklar arasındadır.

Ankara' daki tek adres Cigerci Aydın ile sizlerin hizmetinizdeyiz.
 
© Her hakkı Ciğerci Aydın'a aittir.
Web sitemizde yer alan dökümanlar, resimler vb. materyaller izinsiz kullanılamaz.
Design By Web Tasarım | Seo